ÖVRIGT / Diverse / Skålfat 15341032
nr 1534 1032
Skålfat
Kina, Ming, Cloisonné, diameter: 36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:05:27
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)