GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 13385205

nr 1338 5205

Skålfat

3 st, Kina, diameter: 22,5-23 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:25:19