GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 10716682
nr 1071 6682
CHARGER
Ett pairs, Blåvitt kompaniporslin, längd: 36 cm, slitage, nagg.
Ett par, Blåvitt kompaniporslin, längd: 36 cm
Condition: slitage, nagg
1500
SEK 700
Monday November 28 2016
at 18:47:08
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
400 kr
600 kr