GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 16191034
nr 1619 1034
Skålfat
Åke Holm (1900-1980), Sverige. Signerad. Stengods, på järnställning. 58x60 cm. Höjd: 12-63 cm
Kondition: nagg
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:17:37
11/5 05:23:45
Stengods