GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowls 10245318

nr 1024 5318

BOWLS

2 pcs, China, late 19th century, Nagg, diameter: 18 längd: 28 cm,

2 st, Kina, Sent 1800-tal, Nagg, diameter: 18 längd: 28 cm

400

Monday Mars 14 2016
at 20:55:14