GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 5373527

nr 537 3527

Skålar

4 st. Kina, 17/1800-tal (skador)

Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 augusti 2008
kl 17:37:15