GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl 5315179

nr 531 5179

BOWL

Lenght: ()

Upsala-Ekeby, Anna-Lisa Thomson (1905-1952), längd: 28, höjd: 11 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 350

Monday June 30 2008
at 17:44:31

Upsala-Ekeby