GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 15763598

nr 1576 3598

Sven Wejsfelt

(1930-2009), Sverige

Skål, Gustavsbergs Studio. Signerad med Studiohanden. Diameter: 20 cm. Höjd: 6,5 cm

Kondition: lättare slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:15:23

3/11 11:35:34 1      300 kr
6/11 17:13:03 2      Vinnande bud

Sven Wejsfelt

Läs mer om Sven Wejsfelt
Gustavsbergs Studio