SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Skål 10905310

nr 1090 5310

Skål

Firma Svenskt Tenn, 1944, diameter: 23 cm

Kondition: slitage, bucklor

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 februari 2017
kl 18:39:37

Firma Svenskt Tenn