SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Skål 10905310
nr 1090 5310
Skål
Firma Svenskt Tenn, 1944, diameter: 23 cm
Kondition: slitage, bucklor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2017
kl 18:39:37
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Firma Svenskt Tenn
Skål
Kondition: slitage, bucklor
nr 1090 5310
Skål
Kondition: slitage, bucklor
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 20 februari 2017 |
Firma Svenskt Tenn