GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål + fat 7641412

nr 764 1412

Skål + fat

2 delar, Kina, Dia15-20

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 juni 2012
kl 17:04:51