MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 9952020
*
nr 995 2020
Sideboard
teak, 1950-tal, längd: 192 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:02:32
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
6082 Sideboard
England, mahogny. Längd: 151 cm, djup: 46 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:28
-
6398 Sideboard
mahogny, nutida. Längd: 134 cm, djup: 46 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:23
-
6045 Sideboard
Orientalisk, mörkbetst trä, ett dörrpar, två lådor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:32
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:04
-
6461 Sideboard
Tre lådor, fyra skjutdörrar med bakomliggande hyll..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:59
*
Sideboard
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2020
Sideboard
teak, 1950-tal, längd: 192 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
6082 Sideboard
England, mahogny. Längd: 151 cm, djup: 46 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:28 -
6398 Sideboard
mahogny, nutida. Längd: 134 cm, djup: 46 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:23 -
6045 Sideboard
Orientalisk, mörkbetst trä, ett dörrpar, två lådor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:32
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:04 -
6461 Sideboard
Tre lådor, fyra skjutdörrar med bakomliggande hyll..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:59



