MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 13524402
nr 1352 4402
Sideboard
Gustaviansk stil. Längd: 140 cm. Djup: 40 cm, höjd: 79 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:01:16
5/10 19:56:17
Den Gustavianska stilen
Sideboard
Kondition: slitage, skador
nr 1352 4402
Sideboard
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 5 oktober 2020 |
| 5/10 19:56:17 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen