FURNITURE / Tables / Serving table 8715151

nr 871 5151

Yngve Ekström

(1913-1988), Sverige

Yngve Ekström (1913-1988), length: 98 inkl. klaff, height: 63,

SERVING TABLE, Yngve Ekström (1913-1988), längd: 98 inkl. klaff, höjd: 63

Condition: slitage, skador

Yngve Ekström, born 1913, dead 1988.

800

SEK 900

Monday January 27 2014
at 20:54:08

  • Artist/Designer

Yngve Ekström

Read more about Yngve Ekström