FURNITURE / Tables / Serving table 9952015

nr 995 2015

SERVING TABLE

Teak, length: 95 cm, width: 55 cm, height: 85 cm,

Teak, längd: 95 cm, djup: 55 cm, höjd: 85 cm

Condition: slitage

1000

SEK 2800

Monday November 16 2015
at 18:11:43

  • Thema-auction
  • Nov 16

50/60-tal

Read more about 50/60-tal