KONST / Litografier / Serigrafier 11387214
*
nr 1138 7214
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafier, 2 st. Richard Ryan (f. 1974), 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 oktober 2017
kl 18:20:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/10 22:07:55
1
150 kr
22/10 20:20:37
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3142 Färglifografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. "Stilla vatten - ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:46
-
3050 Färglitografi
Anthony Strüwer (f. 1942), Signerad, numrerad 161/..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:46
-
3253 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:16
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:25
-
9131 Färglitografi
Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:03
-
3207 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:45
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
nr 1138 7214
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafier, 2 st. Richard Ryan (f. 1974), 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/10 22:07:55 | 1 | 150 kr |
22/10 20:20:37 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3142 Färglifografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. "Stilla vatten - ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:46 -
3050 Färglitografi
Anthony Strüwer (f. 1942), Signerad, numrerad 161/..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:46 -
3253 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 20:16
-
3305 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:25 -
9131 Färglitografi
Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 18:03 -
3207 Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
30 sept kl 19:45