KONST / Litografier / Serigrafi 14052200

nr 1405 2200

Maria Manuela Vintilescu

(f. 1959), Sverige

Serigrafi, 3 st, Maria Manuela Vintilescu (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad 81/125. Motivet: 40x40cm, yttermått inklusive ram: 60x60cm

Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:46:17

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Maria Manuela Vintilescu

Läs mer om Maria Manuela Vintilescu