KONST / Litografier / Serigrafi 15207240
nr 1520 7240
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), Komposition, Signerad, 313/350 cm. Längd: 48 cm, höjd: 68,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:42:43
2/2 23:22:27
100 kr
5/2 23:49:47