KONST / Litografier / Serigrafi 15207240

nr 1520 7240

Marcel Strüwer-van Zuylen

(f. 1969)

Serigrafi, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), Komposition, Signerad, 313/350 cm. Längd: 48 cm, höjd: 68,5 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:42:43

2/2 23:22:27 1      100 kr
5/2 23:49:47 2      Vinnande bud