Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafi 7473294



*

nr 747 3294


Serigrafi

efter Picasso, motivets mått: 55x44


Följerätt

Ja

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 19 mars 2012
kl 19:08:01


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/3 12:36:27 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr