ÖVRIGT / Diverse / Serietidning 6798026
*
nr 679 8026
Serietidning
Kalle Anka & Co, 4 april 1953
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:38:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 10:28:24
1
100 kr
31/1 18:33:32
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalle anka & co serietidning
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:40
-
8241 Bläckställ
Brons/mässing. Längd: 20 cm, höjd: 14 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23
-
8156 Brasskärm
rokokostil, guld, tyg/glas. Höjd: 113 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:16
-
8140 Eldset
smide, nutida. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36
*
Serietidning
Läs mer om 50-tal
nr 679 8026
Serietidning
Kalle Anka & Co, 4 april 1953
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/1 10:28:24 | 1 | 100 kr |
| 31/1 18:33:32 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalle anka & co serietidning
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:40 -
8241 Bläckställ
Brons/mässing. Längd: 20 cm, höjd: 14 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23
-
8156 Brasskärm
rokokostil, guld, tyg/glas. Höjd: 113 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:16 -
8140 Eldset
smide, nutida. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36



