MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10672026
nr 1067 2026
Sekretär
rokokostil, Omkring 1800, längd. 97, djup: 53 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage, fanérskador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:39:13
7/11 17:03:47