MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12012455
nr 1201 2455
Sekretär
Gustaviansk stil, mahogny. Längd: 75, djup: 43 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:11:34
Den Gustavianska stilen