MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 14555184

nr 1455 5184

Sekretär

1800-tal. Bredd: 90, djup: 42 cm, höjd: 97 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 mars 2022
kl 19:26:03

19/3 14:55:14 1      Vinnande bud