MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Schatull 5122206
nr 512 2206
Schatull
Lenght: ()
med 4 karaffer + ett fat, 1800-tal, (fanérskador)
1000
SEK 2300
Monday Mars 3 2008
at 17:42:36
700 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.000 kr
1.200 kr
2.200 kr