FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Schatull 5486852

nr 548 6852

Schatull

Lenght: ()

längd: 58, djup: 38, höjd: 78

Condition: kompletterad/omarbetad, slitage, skador

100

SEK 650

Monday October 27 2008
at 16:22:35