MÖBLER / Bord / Satsbord 9658586

nr 965 8586

Satsbord

3 delar, Mahogny, höjd: 50-56

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 juni 2015
kl 20:45:32