MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängramar 13338180
nr 1333 8180
Sängramar
Ett par, Gustaviansk stil, bemålade, 90x183 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 15 juni 2020
kl 19:03:58
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
Den Gustavianska stilen