ÖVRIGT / Diverse / Sänghimmelshållare 3168295

nr 316 8295

Sänghimmelshållare

Förgylld trä, 1800-tal,

Utrop:

100 kr

Såld:

1.300 kr

tisdag 1 juni 2004