ÖVRIGT / Diverse / Samovar 10458418
nr 1045 8418
Samovar
plåt, Ryssland, höjd: 44 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2016
kl 19:11:01
100 kr
Samovar
Kondition: slitage, skador
nr 1045 8418
Samovar
plåt, Ryssland, höjd: 44 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 4 juli 2016 |