MÖBLER / Sittgrupper / Salongsgrupp 13242181
nr 1324 2181
Salongsgrupp
Louis XVI-stil, 6 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:37:48
3.000 kr