MÖBLER / Bord / Salongsbord 6983357
nr 698 3357
Salongsbord
Nyrokoko, Mahogny, längd: 135, djup: 80, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 maj 2011
kl 17:15:55
1.400 kr
1.400 kr