FURNITURE / Tables / Coffee table 8225240
nr 822 5240
COFFEE TABLE
birch wood, 1930s, diameter: 80, height: 72, wear.
Björk, 1930-tal, diameter: 80, höjd: 72
Condition: slitage
600
SEK 300
Monday April 29 2013
at 18:27:02
150 kr
250 kr