FURNITURE / Tables / Coffee table 7821311
nr 782 1311
COFFEE TABLE
1880s, length: 100, width: 64, height: 75, wear.
1880-tal, längd: 100, djup: 64, höjd: 75
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday October 8 2012
at 17:49:47
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr