MÖBLER / Bord / Salongsbord 8023315

nr 802 3315

Salongsbord

1800-tal, diameter: 106, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 januari 2013
kl 19:35:50