MÖBLER / Bord / Salongsbord 10201423

nr 1020 1423

Salongsbord

1880-tal, längd: 68 cm, djup: 39 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, rankt

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 februari 2016
kl 18:25:44

18/2 13:58:40 1      Vinnande bud
18/2 14:00:39 1      justering av budtak