MÖBLER / Bord / Salongsbord 10201423
nr 1020 1423
Salongsbord
1880-tal, längd: 68 cm, djup: 39 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, rankt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2016
kl 18:25:44
18/2 13:58:40
18/2 14:00:39