FURNITURE / Tables / Coffee table 7563356

nr 756 3356

COFFEE TABLE

1880s, length: 89, width: 59, height: 75, wear.

1880-tal, längd: 89, djup: 59, höjd: 75

Condition: slitage

600

SEK 350

Monday April 30 2012
at 18:03:06