FURNITURE / Tables / Coffee table 15988405

nr 1598 8405

COFFEE TABLE

1910/20-tal. Diameter: 79 cm, height: 73 cm, wear.

1910/20-tal. Diameter: 79 cm, höjd: 73 cm

Condition: slitage

Withdrawn

Monday February 19 2024
at 20:13:52