Ã–VRIGT / Mattor / Ryamatta 7657015

nr 765 7015

Ryamatta

Sverige, daterad 1829, 136x182

Kondition: slitage, lagningar

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 juni 2012
kl 17:34:40

18/6 14:04:03 1      Vinnande bud