Ã–VRIGT / Mattor / Ryamatta 6558286

nr 655 8286

Ryamatta

1800-tal, Ã…land, 150x195

Kondition: slitage, lagningar

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 6 september 2010

6/9 08:13:17 1      3.500 kr
6/9 10:21:09 2      Vinnande bud