MÖBLER / Bord / Rullbord 17387237
nr 1738 7237
Rullbord
Tomas Jelikek, "Strajk" för Ikea, 1970-tal, Bredd: 50 cm. Djup: 46 cm. Höjd: 57 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2025
kl 20:38:15
10/11 19:38:13