ÖVRIGT / Smycken / Ringar 8703553
nr 870 3553
Ringar
2 st, silver/ bergkristall, 80-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2014
kl 20:34:29
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
450 kr
600 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Springare (Stig Lindberg)