ÖVRIGT / Diverse / Reseskrin 7462170
nr 746 2170
Reseskrin
Asien, 20-tal, längd: 30, djup: 15, höjd: 38
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:54:56
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
400 kr
500 kr