MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Traveller trunk 7428090
nr 742 8090
TRAVELLER TRUNK
Louis Vuitton, mindre slitage/ skador.
Louis Vuitton
Condition: mindre slitage/ skador
5000
SEK 3000
Monday February 27 2012
at 16:00:00
27/2 15:41:15
- Klassiska