Ã–VRIGT / Diverse / Resegarderob 8692013

nr 869 2013

Resegarderob

med inredning, höjd: 103 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 13 januari 2014
kl 18:35:18