KONST / Ramar / Ram 5841089
nr 584 1089
Ram
Sent 1800-tal förgylld med oljemålning 23x31
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 maj 2009
kl 19:08:27
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Tilgman Keramik