ART / Misc. paintings / Ram 1502057

nr 150 2057

Ram

Lenght: ()

sent 1800-tal, förgylld, Innermått 33 x 51

600

SEK 1200

Monday May 27 2002
at 16:00:00

Tilgman Keramik