KONST / Ramar / Ram 7014165
nr 701 4165
Ram
förgylld. 1800-tal, med olja signerad V K-son, 1882 30x40
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 juni 2011
kl 17:52:29
100 kr
150 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
700 kr
800 kr
950 kr
Tilgman Keramik