KONST / Ramar / Ram 5362039

nr 536 2039

Ram

1800-tal med oljemålning osignerad, lagning, 49x60

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 18 augusti 2008
kl 16:42:48

Tilgman Keramik