KONST / Ramar / Ram 8435154
*
nr 843 5154
Ram
1800-tal, bemålad, ramens innermått: 60 x 86
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 augusti 2013
kl 19:33:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/8 17:36:35
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Ram
nr 843 5154
Ram
1800-tal, bemålad, ramens innermått: 60 x 86
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 augusti 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/8 17:36:35 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.



