nr 673 8477
FRAME
19th century, 67 x 102, slitage slitage, damages.
1800-tal, 67 x 102
Condition: slitage slitage, skador
| Estimate: |
300 |
| Sold: |
SEK 400 |
Monday December 13 2010 at 18:45:57
| Time |
Bidder |
Bid |
8/12 10:39:12
13/12 18:40:58
350 kr