ART / Frames / Ram 5522073
nr 552 2073
Ram
Lenght: ()
1800-tal, 28x32
Condition: slitage, skador
300
SEK 600
Monday November 17 2008
at 20:37:14
350 kr
450 kr
550 kr
Tilgman Keramik